Představujeme nové logo a vizuální styl

Cestovní agentura Hello Jordánsko, obchodní značka společnosti Queencat s. r. o. vám s radostí představuje novou podobu své vizuální komunikace.

Nové firemní logo: Okno do jordánské kultury a krásy

Náš nový firemní symbol není pouhým logem, je to okno do jordánské kultury a krásy. Každý prvek, kterým je naše značka provoněná, má svůj vlastní příběh a spojuje nás s úžasným dědictvím Jordánska. Naše rozhodnutí vytvořit nové firemní logo bylo poháněno touhou sdílet s vámi neopakovatelnou atmosféru Jordánska. Každý detail má svůj příběh, a při pohledu na naše logo vás zveme na nezapomenutelnou cestu za poznáním tohoto fascinujícího kousku světa.

Symboly Jordánska

Naše vizuální identita je jedinečným blendem jordánského kouzla. Písek z Wadi Rum, zázrakem nazývaného “Mars na Zemi”, vytváří texturu, která tiskne našemu logu pocit klidu a nesmírné krásy pouště. Mořské vlny Mrtvého a Rudého moře pak přinášejí svěžest a dobrodružství. Ikonická věžička Pokladnice v Petře, skalního města starobylé historie, symbolizuje architektonické mistrovství a kulturní bohatství Jordánska.

Symbol Pokladnice Al – Khazneh skalního města Petry

Centrálním prvkem našeho loga je věž z Pokladnice skalního města Petry, památníku architektonického mistrovství. Legendy vyprávějí, že kamenná urna na věži, kterou jsme si pro naše nové logo vybrali, ukrývá nesčetné poklady.

Al-Khazneh stojí nejen jako důkaz o architektonické moudrosti Nabatejců, ale také jako živý průvodce legendami a tajemstvími, které se nesly v průběhu věků. Vítr šeptá příběhy o starověkých faraonech, kouzelných dobrodružstvích a očarujícím pokušení pokladů, které navždy zůstanou ukryté v srdci Petry. Al-Khazneh, s oděrem fasády a jizvami od kulek na urně, dále pevně střeží svá tajemství a zve odvážné cestovatele, aby přemýšleli o příbězích, které formovaly její historii. O zvucích magie, které stále rezonují ve stěnách tajemného skalního města.

Symbol pouštní duny jordánské pouště

Teplý růžový písek z pouštní krajiny Wadi Rum v našem logu představuje další symbol na naší cestě Jordánskem. Zavřete oči a představte si, jak jemný písek pouště uniká mezi prsty. Nechte se unést do písečného ráje a teplého doteku růžového písku, kde klid a krása spojené s Wadi Rum přetékají do každé křivky našeho loga.

Mořské vlny jordánských moří

Symbol mořských vln našeho nového firemního loga přináší svěžest a šumění mořských vln Mrtvého a Rudého moře. Tato nová dimenze dodává naší značce vzrušení a energii. Zve k dobrodružství a přenáší nás k pobřežím, kde se setkávají dvě jedinečné mořské krásy. Mrtvé moře, známé svými léčivými vlastnostmi, a Rudé moře, s jeho úchvatným podmořským životem.

Šumění těchto vln nám připomíná, že naše značka není pouze statickým obrázkem, ale dynamickým vyjádřením pohybu, změny a nepřetržitého vývoje. Každý nádech, který vlny přinášejí, přináší také svěžest nových myšlenek, nových příležitostí a nových začátků.

Cesta

Naše logo je pozvánkou k cestě, kterou lze zažít v každém okamžiku. Naše přání je, abyste při pohledu na naše logo cítili dotyk jordánských příběhů, magických památek, svěžest moře a teplo pouštního písku.

Tato dovolená vás bude bavit

Náš nový firemní symbol není pouze náš, je to i váš. Chceme, abyste při každém pohledu na naše logo cítili spojení s Jordánskem, abyste se na okamžik přenesli na kouzelná místa této země. Toto logo není pouhým vizuálním prvkem, je to příběh o kráse, dobrodružství a kultuře Jordánska, který se může stát i vaším vlastním příběhem. Připojte se k nám na cestě za objevováním a sdílením jedinečného ducha Jordánska.