Náš příběh

Tato dovolená vás bude bavit

Cestovní agentura Hello Jordánsko nabízí komplexní služby pro náročné klienty, kteří si přejí objevit Jordánsko v jeho autentické podobě.

Především se zaměřujeme na poznávací a léčebné zájezdy do Jordánska, které jsou připraveny s ohledem na aktuální situaci a požadavky klienta. Naše nabídka zahrnuje:

  • Zájezdy na míru s českým průvodcem
  • Malé skupinové zájezdy
  • Prémiové ubytování pro náročné klienty
  • Léčebné pobyty v jordánských lázních
  • Nabídka různých aktivit a zážitků, jako například jízda na velbloudovi, šnorchlování, potápění, cestování na motorce, kulturní výlety a mnoho dalšího
  • Pohodlná doprava a transfery
  • Podpora při zajišťování víz a ostatních formalit
 

 

Prožijte neopakovatelnou dovolenou v Jordánsku s českým průvodcem.

Naši klienti mohou očekávat vysokou úroveň služeb a pečlivě připravené zájezdy s doprovodem českého průvodce, který se o ně postará od začátku do konce. Budete mít možnost poznat Jordánsko z různých úhlů pohledu a odnést si z této země nezapomenutelné zážitky.

To jsme my

Kateřina Opavová, MSc

Majitelka a jednatelka

Katka si poslechne vaše přání a vaši dovolenou do Jordánska naplánuje do nejmenšího detailu.

Adli Tahboub

Průvodce

Adli pochází z Jordánska a po této atraktivní destinaci vás rád provede a ukáže i to, co v žádném průvodci nenajdete.

“Nejde nám o tisíce organizovaných pobytů, ale o spokojeného klienta, který si z této exotické země odnese nezapomenutelný zážitek.”

V našem programu si můžete vybrat z několika typů zájezdů – od archeologického poznávání přírodních krás a odpočinku na pláži. Nabízíme například zájezd do hlavního města Ammánu, kde se můžete projít historickou částí a prohlédnout si například citadelu nebo antické amfiteátry. Dále vás provedeme skalním městem Petra, které patří mezi sedm nových divů světa. Navštívíte také mrtvé moře, které je známé svými léčebnými účinky a kde si můžete vyzkoušet plavání v této velmi slané vodě.

Pro ty, kdo preferují přírodu nabízíme trekking a pobyt v poušti Wadi Rum, která se stala velmi populární po natáčení filmu Lawrence z Arábie. Můžete si užít volného času v naprosto odlehlé oblasti a vyspat se pod hvězdami, vyrážet na projížďky na velbloudech nebo v terénních automobilech.

Všechny naše zájezdy jsou podrobně naplánovány a zabezpečené. Při návštěvě Jordánska si nemusíte dělat starosti o žádné praktické záležitosti, vše zařídíme my. Připravíme pro vás příjemné ubytování, zajištění stravy a přepravu. Stačí se jen plně věnovat objevování této krásné země a užít si perfektně zorganizovaného zájezdu.

Proč cestovat s námi

Cestujete vždy v malé skupince.
Jsme experti na Jordánsko, které osobně známe.
Plníme vaše přání bez kompromisu.
Ubytování máme osobně prověřeno.
Starosti převezmeme za vás.
Osobní přístup.
Informace, které od nás získáte, nenaleznete v turistickém průvodci.
Dbáme na bezpečný a hladký průběh dovolené.

Naši klienti

Byli jste s námi v Jordánsku?

Tato dovolená vás bude bavit!

Vybíráme pro vás ty nejlepší lokální jordánské cestovní kanceláře a my, jako zprostředkovatelé, pomáháme s jejich prodejem a organizací. Je důležité si uvědomit, že i když jsme mezi vámi a organizátorem, nejsme sami o sobě samostatnou cestovní kanceláří a nejsme zodpovědní za zájezdy. Během zájezdu děláme maximum pro vaše pohodlí a veškeré služby neustále osobně kontroluje. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz či problém, samozřejmě se na nás můžete kdykoliv obrátit a rádi vám pomůžeme.

Vyberte si z našich zájezdů do Jordánska

To nejlepší z Jordánska

cena 29 900 Kč
🛫 Praha/ Vídeň
7 nocí

Velký okruh Jordánskem

cena 44 500,- Kč
🛫 Praha/ Vídeň
10 nocí