Jordánsko na míru

Osobní cestovní agentura pro jednotlivce i skupiny.

Zájezd na míru do Jordánska s průvodcem

01

Zájezd na míru do Jordánska vám rádi sestavíme a vy si ho jen v klidu užijete. Můžete si sami určit, která místa chcete navštívit a dobu, po jaké se chcete na daném místě zdržet. Zájezd pořádá jordánská CK Ashtar Tours.

02

Na dovolenou máte jen omezenou dobu. Nebo naopak potřebujete z Jordánska poznat co nejvíce a proto zde chcete strávit třeba měsíc?

03

Na své ubytování jste nároční a preferujete luxus a přepych. Nebo jste střídmí a nenároční? Ubytování vybereme podle vašich požadavků.

04

Každý člověk je individuální a s tím i počítáme, proto vám nabízíme možnost volby. V poptávkovém formuláři si můžete navolit cestu přesně podle vašich preferencí. K vaší vysněné dovolené je to už jen pár krůčků.

Nejde nám o tisíce organizovaných pobytů, ale o spokojeného klienta, který si z této exotické země odnese nezapomenutelný zážitek.

Inspirace trasy Jordánska na míru

Jordánsko je malá země s bohatou a pestrou krajinou, přesto budete muset trávit týdny, pokud budete chtít vše plně pokrýt. Pro inspiraci jsme pro vás připravili tři obecné způsoby, jak “tematizovat” trasu.

Pobytový zájezd

Pobytový zájezd

Relaxačně / luxusní výlet, se spoustou času stráveného v resortech na Mrtvém a Rudém moři.
poptávka

Cesta historií

Cesta historií

Výlet, který zahrnuje římské město Jerash a hrady křižácké éry.
poptávka

Přírodní rezervace

Přírodní rezervace

Výlet zaměřený na přírodu a čas rozdělený mezi rezervace Dana, Wadi Rum a Wadi Mujib.
poptávka

Skalní město Petru však musíte vidět za každých okolností. Je ale dostatečně centrálně umístěna, takže je vždy snadno začlenitelná. V Petře můžete trávit tolik času, kolik chcete. Město je hodně rozlehlé a někteří lidé jsou zde 2-3 dny. Záleží jen na vaší stimulaci. Doporučujeme naplánovat návštěvu ve dnech, kdy je na programu NOC V PETŘE. Vždy v pondělí, středu a čtvrtek se před pokladnicí rozsvítí tisíce svící.

Jak to celé funguje?

Jak to celé fuguje?

1.

Po odeslání poptávkového formuláře vám připravíme nezávaznou nabídku zájezdu do Jordánska. V nabídce bude orientační program a předběžná kalkulace ceny.
Jak začít

2.

Cestu naladíme tak, aby splňovala vaše představy. Následně připravíme smlouvu o zájezdu a dohodneme se na podmínkách platby.

Doladění/ akceptace nabídky zájezdu

3.

Podpisem smlouvy o zájezdu naše služby nekončí! Před i v průběhu vaší dovolené jsme připraveni vám se vším poradit. Pokud vaše cesta bude bez našeho průvodce, máte od nás k dispozici nonstop podporu během zájezdu, kterou můžete v případě potřeby kdykoli využít.

Kompletní podpora před i během zájezdu.

Napište nám vaši představu

Sdělte nám, prosím, vaši představu prostřednictvím poptávkového formuláře níže. Brzy se s vámi spojíme s doplňujícími dotazy nebo rovnou připravíme nabídku zájezdu do Jordánska na míru. Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 777 542 017 či e‑mailu dovolena@hellojordansko.cz

Jak dlouho chcete v Jordánsku strávit?
Vyberte jednu z možností.
Napište nám vaše přání, požadavky a dotazy k rezervaci.

Naši klienti

Byli jste s námi v Jordánsku?

Podobné produkty

To nejlepší z Jordánska

cena 29 900 Kč
🛫 Praha/ Vídeň
7 nocí

Velký okruh Jordánskem

cena 44 500,- Kč
🛫 Praha/ Vídeň
10 nocí