Luna Releaseness retreat 27. 04. – 04. 05. 2024

Hello Jordánsko

Rádi bychom vás pozvali na jedinečný cestovatelský zážitek, s názvem Luna Releaseness, který se koná v nádherné jordánské poušti, Wadi Rum. Tento program byl vytvořen Alenou, která se zaměřila na vytvoření prostředí pro uvolnění a relaxaci. Luna Releaseness je založen na myšlence poskytnout lidem prostor pro odpojení od každodenního stresu a napětí a najít harmonii a klid ve svém nitru prostřednictvím jógy a tance.

Wadi RUM
Wadi Rum

O Aleně a jejím životě s beduíny

Alena Karlovská je Češka, žijící v Jordánsku, v kouzelné poušti Wadi Rum. Je součástí beduínské rodiny a společně s Mohammadem Eidem Alblwym spravuje rodinný podnik v chráněné oblasti Wadi Rum, kde zajišťují výlety do pouště. Svůj život v Česku vyměnila Alena za život na poušti a proto jej musela od základů změnit. Jediné co se nezměnilo je její vášeň k tanci. Tančí celý život a jejím přáním je do pouště přinést tanec a umění. Poušť Wadi Rum je krásná a inspirativní, je to vlastně také umělec a když toto umění spojíme, můžeme vytvořit něco zvláštního nejen kolem nás, ale i uvnitř nás.

Wadi Rum
Wadi Rum velbloudi

LUNA RELEASENESS: Jóga a Tanec Retreat v poušti Wadi Rum

Unikněte každodennímu shonu a ponořte se do klidné krásy pouště Wadi Rum v Jordánsku. Připojte se k Aleně od 27. dubna do 4. května 2024 na transformačním 6 denním Jóga a Tanec retreatu uprostřed dechberoucích krajin pouště Wadi Rum.

Wadi Rum
Wadi Rum v Jordánsku

Co je zahrnuto v Retreatu Luna Releaseness:

  • 6 dní / 7 nocí v pohodlném táboře ukrytém v srdci pouště Wadi Rum.
  • Přeprava z letiště: tam a zpět z letišť v Aqabě nebo Ammánu pro vaše pohodlí.
  • Plná penze: Užijte si lahodná jídla včetně snídaně, oběda, večeře a dvou svačin denně, spolu s hydratací během celého dne. Vychutnejte si místní tradiční pokrmy, jako jsou falafel, hummus, kuře, rýže, vejce, brambory, lilek, rajčata a vegetariánské možnosti. Zatímco veganské možnosti jsou trochu náročnější, snažíme se vyhovět všem dietním preferencím.
  • Dva typy pasů: Vyberte si mezi pasem pouze pro jógu nebo kombinovaným pasem zahrnujícím jak jógu, tak terapii tancem, přizpůsobeným vašim preferencím.
  • Vedené prohlídky a výlety: Objevte zázraky pouště s celodenními výlety v jeepu, jízdami na velbloudech při východu slunce spojenými s jóga lekcemi, procházkami pouští a dokonce i nezapomenutelným nočním kempováním pod hvězdnou oblohou.
  • Volný čas: Relaxujte a uvolněte se v klidném prostředí pouště nebo se vydejte objevovat skryté poklady Wadi Rum ve svém vlastním tempu.
Wadi Rum
Wadi Rum

Kdo se může zúčastnit

Jednotlivci, páry, přátelé a rodiny jsou všichni vítáni.

Předchozí zkušenosti s jóga či tancem nejsou nutné. Náš retreat je navržen tak, aby vyhovoval všem úrovním cvičenců.

Jak se zaregistrovat a získat více informací

Pro registraci a další podrobnosti navštivte Aleninu webovou stránku Wadirumlunadesert. Upozorňujeme, že webové stránky jsou momentálně k dispozici pouze v angličtině.

Ceny pro přihlášení do 1. dubna 2024

Wadi Rum Camp
Wadi Rum Camp
  • Sdílený dvojlůžkový stan: 715 EURO / 550 JOD / 17 700 CZK
  • Soukromý stan: 770 EURO / 600 JOD / 19 000 CZK

Tato dovolená vás bude bavit

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost oživit svou mysl, tělo a duši v mystickém prostředí pouště Wadi Rum. Zarezervujte si své místo a vydejte se s námi na cestu sebeobjevování a celkového zdraví na Luna Releaseness Jóga a Tanec Retreatu.

Wadi Rum